Türkmenistan Yurtdışı İşci Alımları

Sponsorlu Bağlantılar.

Türkmenistan Yurtdışı İşci Alımları

Çalık Holding bünyesinde faaliyet gösteren GAP İNŞAAT  inşaat alanında Türkmenistan’da birçok inşaat işi gerçekleştiriyor. Şu ana kadar Akşabat Göz Hastanesi tamamlanmış ve faaliyete geçmiş durumda.

Yeni projeler için de bu işini referans göstermiş duurmda ve yeni 4 adet porjeye imza atmaya hazırlanmaktadır, Yurtdışı eleman ilanlarına bakan ve başvurmak için sıra bekleyen binlerce inşaat işçisinin hedefi olan Çalık holding Gap inşaat bünyesinde çalışacak Türkiyeden inşaat işçilerini Türkmenistana götürmekte

Yeni temeli atılan 4 adet proje için 2014 yılında Türkmenistanda görev yapacak yeni personel inşaatçı sıvacı kalıpçı  mühendis ve boyacı gibi kendi laanında uzman kişileri kadrosuna dahil ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar.

BAŞVURU VE DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIz


Bir önceki yazımız olan 2014 Kanada İşci ve Personel alımları başlıklı makalemizde 2014 kanada iş başvurusu, 2014 Kanada İşci ve Personel alımları ve kanada alımları hakkında bilgiler verilmektedir.


ek işGoogle Gelen Aramalar
Türkmenistan iş ilanları,türkmenistan inşaat iş ilanları,yurtdışı marangoz iş ilanları,türkmenistanda iş ilanları,türkmenistan iş ilanları 2014,trkmenistan i ilanlar 2014,gap inşaat türkmenistan iş ilanları,gap inşaat iş ilanları,turkmenistan is imkanlari,türkmenistanda iş arıyorum

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.