Yurtdışı Eleman İlanları

Sponsorlu Bağlantılar.

Yurtdışı Eleman İlanları

Suudi Arabistan İşçi Alımı: Tekniker
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi Anonim Şirketi Suudi Arabistan dahilin vatan dışı işçi – eleman alımı yapmaktadır. Söz konusu vatan dışı eleman alımına göre şirket Suudi Arabistan’da çalıştırmak üzere ince işler teknikeri alımı yapacak ve tam vakitlı olarak görevlendirecektir. Adı geçen şirket Suudi Arabistan’da yapım ve inşaat işleri üstlenmektedir.

Dışişleri Bakanlığı Sekreter Alımı
T.C. Dışişleri Bakanlığı gereksinimlar doğrultusunda personel – memur alımı yapmaya devam ediyor. Dışişleri Bakanlığı’na bağlı olarak Ekvator-Quito’da faaliyet gösteren Türkiye Büyükelçiliği’ne imtihanla sözleşmeli personel – sekreter alımı alımı yapılacak. Sınava sertlmak isteyenlerin, en geç 20 Ağustos 2012, Pazartesi günü saat 14.00’e kadar şahsen veya ovalı olarak Türkiye Cumhuriyeti Quito Büyükelçiliğine başvurmaları gerekmektedir. Yazılı imtihana girerken, pasaport veya nüfakıl cüzdanının aslının ibraz edilmesi gerekmektedir.

Almanya’da Türk Restoranı İçin Aşçı Alımı Yapılacak
Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Stuttgarka şehri yakınlarında (Böblingen) faaliyette bulunan Türk restoranında çalıştırılmak üzere, Türk aşlerini çok iyi yapabilen asçı aranmaktadır.

2013 Yurtdışı Eleman İlanları

Sponsorlu Bağlantılar.

Kuveyt’de Türk Mutfağı İçin Baş Aşçı Aranıyor
Gıda sektöründe faaliyet gösteren Maharani adli şirket Kuveyt’de Türk mutfağı mahsullerinin yer alacağı bir yer açma planı yapıyor ve bu konuda menü ve personelin oluşturulmasına yönelik olarak Türkiye’den baş aşçı alımı yapmak istiyor.

Libya’da Dekorasyon Firması Mermerci Alımı Yapacak
Libya’da dekorasyon ve mutfakla alakali donanım işleri alanında faaliyet gösteren Al-Naima Lil-Dikor firması Türkiye’den iş gücü ve işçi alımı yapmaktadır. Buna göre söz konusu vatandışı işçi alımı kapsamında 2 teknik uzman eleman alımı yapılacaktır.

 


Bir önceki yazımız olan Avrupa ve Yurtdışı iş ilanları başlıklı makalemizde Avrupa ve Yurtdışı iş ilanları, Yurt Dışı İş ilanları ve yurt dışında iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


ek işGoogle Gelen Aramalar
yurtdışı kaynakçı ilanları,yurtdışı iş ilanları rusya,yurtdışı aşçı ilanları,yurtdışı aşçı iş ilanları,yurtdişi iş ilanları kaynakcı,yurtdışı şantiye iş ilanları,rusya iş ilanları 2013,yurt disi isleri,yurt dısı ıs arıyorum,yurtdışı şantiye kaynakçı iş ilanları

 1. ümit deniz
  Ağu 24th, 2013 at 18:17 | #1

  merhaba ben dıs cephe seramık kaplama (mekanık sıstem) ustasıyım 2006 dan berı profosyonel konumda calısmaktayım su anda kendıme yurtdısı ısı arıyorum lıbyada kongre merkezı ve 2 adet unıversıte projesınde calıstım lıbyada baska bır unuversıte projesınde formenlık yaptım turkıyede aga oglu my world projesınde calıstım,önalanlar artaverde projesınde calıstım,suryapı exen projesınde calıstım,uskudar tup gecıt marmaray projesınde calıstım ıslerımın tamamından ıs bıtımı olarak ayrıldım ılgılenenlerın dıkkatıne 0538 628 55 70 ıyı gunler

 2. mustafa uçar
  Ağu 24th, 2013 at 18:45 | #2

  mrblar gazaltı eletrot kaynak ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum saygılar 05455920012

 3. mustafa bazoğlu
  Eyl 1st, 2013 at 20:47 | #3

  merhaba ben mustafa bazoğlu 10 tane tır şoförüyüz yur dışı şantşyelerinizde çalışmak istiyoruz + 1 aşçı 2loderci 1 bekocu yuz tel 05352287020 ilgilerişniz için şididen teşekkür ederim

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.